Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private + truall në shitje në Perash

110000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 102 m² në një truall prej 375 m².
Shtëpia ndodhet në Perash, te rruga “Baja e Vogël”.

✔Prona ka këto cilësi:
– Ndërtesa është në gjendje të pabanueshme.
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "