Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet shtepi private ne lagjen Mark Lula

120000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sallon+aneks – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –papafingo - dhe oborr te mjaftueshem per parking.Ka gjithashtu te ndertuar nje dyqan dhe nje hyrje tjeter dhe eshte dy kate e gjysem . Cilësitë e shtepise jane: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini -ka kondicioner. Shtepia ofrohet në shitje i mobiluar. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "