Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT i MODIFIKUAR NE 2+1 NE PALLAT EKZISTUES Palestra e Mundjes Vlorë Albania 25,000 €

22000.00 Euro €

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5-katesh me nje siperfaqe 55.7 m2.Apartamenti ka qen 1+1 por eshte i modifikuar ne 2+1 .Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 sallon i perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet.Zona nete cilen ndodhet eshte prane te gjithave faciliteteve si :farmaci,supermarket,shkolla,universiteti etj Apartamenti shitet bosh dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "