Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

APARTAMENT 1+1 I RIKONSTRUKTUAR SE FUNDMI Rruga Kastriot Muco Vlorë, Albania Per Shitje 26,200 €

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te vjeter me kater kate , i orientuar ne Lindje . Eshte i rikonstruktuar se fundmi duke filluar nga sistemi hidraulik , elektrik , lyerja , pllakat , dritaret . Pallati ka vetem tre hyrje ne kat , ndodhet prane Kryqezimit te L-ja , ka hapesire te mire shfrytezuar dhe ofron cdo facilitet te nevojshem . Prona te tilla jane te pakta ne shitje .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "