Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante

Të gjitha Individ Kompanitë
20/01/2020
Okazion: Shifet Biznes I ngritur pran Bllokut
Occasione! Vendo (00355698558771/00355682074767) ristorantino/bar/vinoteca, a persone serie e del mestiere: 15.000 euro 75 mq interni. Completissimo di attrezzature sala e cucina e con grande veranda esterna totalmente coperta di 80mq, nella si può lavorare tutto l'anno. 30/32 posti interni 60 posti...
Tiranë 15000.00 Euro €
02/01/2020
Shesim 3 ambiente bisnesi
Shesim nje ndertese 3 katesh ne shetitoren e sarandes , me 3 bisnese lokal hotel disko.
Sarandë 1.00 Euro €
Lokal (Club) 250m2 Jepet me qera tek Vollga Durres 03/09/2019
Lokal (Club) 250m2 Jepet me qera tek Vollga Durres
Lokali eshte I kompletuar per Club ose NightClub , shume ambient I bukur dhe ne zonen me te mire te Durresit ( perballe Torres Veneciane). Veranda dhe ambienti jan rinovuar se fundmi.
Durrës 1200.00 Euro €
Biznes me qira në Shirokë. 19/06/2019
Biznes me qira në Shirokë.
Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirokë. Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore. Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional. Ndahet në dy ambiente kryesore: ambienti i...
Shkodër 820.00 Euro €
Biznes për shitje në Shirokë 18/06/2019
Biznes për shitje në Shirokë
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirokë. Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore. Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional. Ndahet në dy ambiente kryesore: ambient...
Shkodër 33000.00 Euro €
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane 05/02/2019
Shitet Bar-Restorant ne Berzhite-Tirane
Shitet Bar - Restorant,ne Berzhite,njesia administrative Petrele,Bashkia Tirane.Bar-Restoranti ndodhet buze rruges qe shkon per ne Elbasan.Lokali ka siperfaqe 240m2 dhe 1500 m2 toke rreth e perqark qe sherben si ambjent clodhes,kend lojrash dhe parking.Lokali dhe toka jane me hipoteke.Lokali eshte i...
Tiranë falas
SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 , 15/01/2019
SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 ,
SHITET, Bar_ Restorant + shtepi banimi me sip.totale 500 m2 , ku 270 m2 ne katin 1 ze bar_ restoranti i kompletuar me klientele te rregullt + 90 m2 ap. banimi 2+1 ne katin 2, prane ish_Uzines 12 ne Metalurgji, Elbasan. * Cmim shitje 1000 euro / m2 ( i negoc.+ pagese me keste )! * Cel. 0694791410 / v...
Elbasan falas
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese 24/12/2018
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese
SHITET Pike karburanti + Gazi ,bar kafe ,lavazh , zyra + ndertesa ndihmese 3 kate nen toke me tunel per kantine vere ,,,etj. Sip.tot.rreth 700 m2,hipoteke + legalizim , aktualisht ne pune me klientele te rregullt si dhe adrese ne dalje te qytetit Gramsh. * Cmim shitje 350.000 euro ( i negociueshem )...
Gramsh falas
Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja" 24/12/2018
Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja"
Okazion ! SHITET Taverna " Namazgjaja",Sip.150 m2(170m2),e kompletuar, klientele te rregullt mbi 10 vite dhe adrese ne qender te qytetit Elbasan. * Cmim shitje 1.700 euro / m2 ! * C.0694791410 / viber - whatsapp.
Elbasan falas
dyqan me qera 150 mije lek 20/12/2018
dyqan me qera 150 mije lek
jepet dyqan me qera 150 mije lek shkoder te kryqezimi deges 0688386499
Shkodër falas
Ambient biznesi per shitje ne qender te qytetit 11/12/2018
Ambient biznesi per shitje ne qender te qytetit
Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi te ndodhur ne qender te qytetit, sheshi "2 Prilli". Ambienti ka nje siperfaqe prej 120 m2 , dhe ofron mundesi shfrytezimi te ndryshme biznesi. Vendndodhja e ambientit e ben ate lehtesisht te dallueshem ne rrugen kryesore. -------------------- >Te ...
Shkodër falas
28/11/2018
Elbasan falas
OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant 26/11/2018
OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant
OKAZION ! SHITET Ambjent biznesi / Bar- Kafe - Restaurant ,kati 1,Sip.54 m2 ( 80 m2 ), i arreduar me klientele ,tek rruga Sares ,Elbasan. * Cmimi shitjes 100.000 euro ( i negociueshem ) ! * C.0694791410 / VIBER -WHATSAPP
Elbasan falas
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack 18/11/2018
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack
SHITET BIZNESI (JO AMBJENTI) "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" Lokali ndodhet buze rruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 jashte ,investimi eshte bashkekohore dhe i pershtatet kohes, i miremobiluar dhe ne gjendje pune, klientela eshte e perzgjedhur me a...
Tiranë falas
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack 18/11/2018
Shitet Biznesi Bar Avokati Coffee & Snack
SHITET BIZNESI (JO AMBJENTI) "BAR AVOKATI COFFEE & SNACK" Lokali ndodhet buze rruge i cila ka levizje kalimtaresh, me nje siperfaqe 60 m2 brenda dhe 20 m2 jashte ,investimi eshte bashkekohore dhe i pershtatet kohes, i miremobiluar dhe ne gjendje pune, klientela eshte e perzgjedhur me a...
Tiranë falas
skype sex28kosovo 18/10/2018
skype sex28kosovo
prsh jam mashkull nga pr kerkoj qifte ose femra
Shkodër falas
Unaze E Re, Shitet Ambjent Per Biznes. 03/10/2018
Unaze E Re, Shitet Ambjent Per Biznes.
Ambjent open space per shitje ne zonen e Unazes se Re. Ndodhet ne katin -1, pjese e nje komplesi ndertuar vitet e fundit ne zonen e Unazes se re. Aksesi me rrugen kryesore eshte shume i mire. Ambjenti mund te sherbeje per palester, market, restorant, lokal, qender estetike, etj.. Per me shume info o...
Tiranë falas
Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial 03/10/2018
Unaze E Re, Shitet Ambjent Komercial
Shitet ambjent komercial ne katin e dyte ndodhur ne Unazen e Re. Ambjenti eshte 110m2 brenda dhe 200m2 verande. Me dokumeta te rregullta prionesie si per ambjentin dhe per veranden. Cmimi: 220.000 euro Per me shume info ose nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme, kontaktoni Flavia ne nr 0692...
Tiranë falas
Shitet Biznesi Ne Vizion + 01/10/2018
Shitet Biznesi Ne Vizion +
URGJENTE.......Shitet Biznesi ne Vizion+, Don Bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone, me nje klientele te rregullt nder vite ( xhiro ditore 35.000 leke). Punimet jane shume cilesore si ne brendesi te ambjentit edhe ne verande. Siperfaqja e brendshme 70 m2 edhe veranda 150m2....
Tiranë falas
17/09/2018
Shkodër falas
Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 14/09/2018
Stacioni I Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Komercial
Tek Stacioni i trenit, Kompleksi Usluga, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti i pershtatur per bar kafe, lokal, me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe cilesor. Organizohet nga 1 hapsire dhe 1 tualet. Cmimi: 400 Euro / muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne pr...
Tiranë falas
Lokal me qira ne Pedonale 11/09/2018
Lokal me qira ne Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira nje ambjent lokali te ndodhur ne Pedonale. Lokali ofron nje ambjent te bollshem, ka dy banjo te kompletuara dhe eshte i pajisur me aspirim dhe kondicionim. I ka te gjitha arredimet e duhura per lokal. 🏷ÇMIMI: 600 EUR/muaj --------------------------------------------...
Shkodër falas
shitet jepet me qera 19/07/2018
shitet jepet me qera
shitet ose jepet me qera nje ndertese ne autostraden lushnje fier ne rrotonden e bubullimes ndertesa eshte 1140m2,,mundesi per hapje ambjentesh si kasino pishine dhoma hoteli restorant per evente... per momentin nuk eshte ne funksion per arsye emigrimi ndertesa eshte e rrethuar nga 4000m2 toke dhe m...
Fier falas
11/03/2018
OKAZION
SHITET NJE DYQAN I RI I PA VENE NE PUNE 34 M NE YSBERISH PALLAT I RI SHITET 30.000 EURO ME HIPOTEK DHE CERTIFIKAT PRONSIE TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR TEL ..0692570139,0699335047 .00447883041234 email: [email protected]
Tiranë falas