75000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
212 shikime

75000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 21

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 muaj më parë
212 shikime

Përshkrimi

Ofroj Apartament 2+1 per shitje tek Tirana e Re. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizohet ne ambient gatimi , sallon ndenieje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode, dhe kjo e ben apartamentin ideal per banim.

Rr. Pandeli Cale (mbrapa shkollës 26 nëntori), 10 minuta në këmbë larg qendrës Kristal, 5 minuta larg nga pallati me Shigjeta.

Çmimi 75000 Euro, i padiskutueshëm.

Prona disponon certifikate të rregullt pronesie dhe me një sipërfaqe prej 71,35M2.
Ndodhet ne katin e gjashtë dhe të fundit pa ashensor, pozicionuar buze unazës.

Per info te metejshme dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni. JO AGJENSI. Vetëm What's App. Faleminderit.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Xhevair Hyska

Xhevair Hyska
Xhevair Hyska Regjistruar për 5+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Xhevair Hyska (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Xhevair Hyska
  Xhevair Hyska
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pandeli Cale, 1001, Tirana E Re, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.31894, 19.79361

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21 SHITET APARTAMENT 21
  75000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 21 nga Xhevair Hyska