Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
194 shikime

Pa pagesë
Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
194 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament e organizuar ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe dy ballkone me siperfaqe totale 84m2 ne katin e 6 te banimit me ashensor. Apartamenti ka pamje nga deti. Eshte me te gjitha dokumentat e rregullta.
Ndodhet tek Hotel ERMIRI PALACE - SHENGJIN.
Shitet i pamobiluar.
Per me shume info kontakto ne : +355693291269.
Cmimi 55000 euro

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  SHENGJIN, SHENGJIN, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin
  Pa pagesë Shitet apartament me pamje nga deti tek Hotel Ermiri Palace - Shengjin nga Anonim