Kërko

Pa pagesë
Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson!

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
111 shikime

Pa pagesë
Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson!

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 vjet më parë
111 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me nje pamje te mrekullushme nga deti i cili eshte orgamizuar shume bukur ne nje dhome gjumi,nje sallon me kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me punime shume cilesore i cili ofron shume sherbime si bare,restorante,pishina,sherbim dhe siguri 24 ore. Eshte i paisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion na kontaktini ne: +355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin- Hotel Wilson, Shengjin- Hotel Wilson, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson!
  Pa pagesë Shitet super apartament me nje pamje te mrekullushme nga deti tek Hotel Wilson! nga Anonim