Pa pagesë
For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
167 shikime

Pa pagesë
For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 6 vjet më parë
167 shikime

Përshkrimi

🏡✅****(For Sale)****
****Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin****
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, brenda nje kompleksi me punime dhe sherbime shume cilesore.
E pozicionuar ne katine e 5 te banimit me orjentim nga perendimi e cila ofron nje pamje te mrekullushme nga deti. Eshte e organizuar ne nje sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon me nje siperfaqe totale 70m2.
Apartamenti disponon certifikate pronesie!
ADRESA: Rruga Shengjin-Kune.
📲⏩KONTAKT: +355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin
  Pa pagesë For Sale - Shitet apartament 1+1 ne Shengjin nga Anonim