Pa pagesë
Shitet apartament ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
111 shikime

Pa pagesë
Shitet apartament ne Shengjin

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
111 shikime

Përshkrimi

Super okazion! Shitet apartament me siperaqe totale 54 m2 ne Shengjin. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ta nje pallati te ri me ashensor.Eshte e organizuar me nje dhome me kuzhine ,nje tualet.
Prona ka te gjitha dokumentat ( Certifikat Pronesie)
Cmimi eshte 380 Euro/m2. Kontakt: +355693291269

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  36 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shengjin, Shengjin, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament ne Shengjin
  Pa pagesë Shitet apartament ne Shengjin nga Anonim