250.00 Euro €
Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
125 shikime

250.00 Euro €
Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 9 muaj më parë
125 shikime

Përshkrimi

• Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar me siperfaqe rreth 60 m2 me oborr. I përbëre nga një sallon ndenje me ambjent gatimi ,1 dhoma gjumi, si dhe 1 tualet. Totalisht me mobilim bashkohor (i investuar).
Aktualisht i lire.
Adresa:Rruga Besa,Siri Kodra
Cmimi:250 Euro Ne Muaj
Cel:0697208877

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Emiljana Ndreka

Emiljana Ndreka
Emiljana Ndreka Regjistruar për 4+ vjet 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Emiljana Ndreka (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Emiljana Ndreka
  Emiljana Ndreka
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Besa, 1017, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.34344, 19.81936

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar
  250.00 Euro € Jepet Me Qera Apartament 11 Totalisht E Mobiluar nga Emiljana Ndreka