20000.00 Euro €
Shitet shtepi

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
118 shikime
Nuk ka foto

20000.00 Euro €
Shitet shtepi

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
118 shikime

Përshkrimi

Shitet shtepi 1+1 me dy ballkone kati 5 Pallati eshte 6 katesh me certifikat pronsie me hipotek

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Leta

Leta
Leta Regjistruar për 7+ muaj 7 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tepelenë, Gjirokastër, SHQIPERI

Kontaktoni Leta (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Leta
  Leta
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  7 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tepelene, Lagja Demokracia, Tepelenë, Gjirokastër, SHQIPERI
  40.2961, 20.01873

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  20000.00 Euro € Shitet shtepi nga Leta