Kërko

59000.00 Euro €
ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
65 shikime

59000.00 Euro €
ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 7 muaj më parë
65 shikime

Përshkrimi

????ZBRITJE CMIMI ????
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
????Adresë: Tek Kompleksi Bexhisteni, Shkoder
????Sipërfaqe: 104 m², kati VI
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
-???? nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Dy kondicionere
–✔ E shtruar e gjitha parket
–✔ Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.

????ÇMIMI: 62,400 €
????ÇMIMI NE ZBRITJE: 59,000 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
????+355676666765
????+355695292667
ose
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 2 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1685 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  2 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER
  59000.00 Euro € ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 11 BEXHISTENI SHKODER nga Rino Nika