Pa pagesë
Jepet me qera ose shitet Lokal 250 m2 .

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 6 vjet më parë
619 shikime

Pa pagesë
Jepet me qera ose shitet Lokal 250 m2 .

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 6 vjet më parë
619 shikime

Përshkrimi

Ambienti esht 200 m2 dhe veranda 50 m2. Esht i mobiluar dhe pajisur per Bar ose Pub . Zona ku ndodhet eshte Super. Per me shume info tel. 0697605528,0697952380.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres ( Vollga ) perballe Torres, Durres ( Vollga ) perballe Torres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jepet me qera ose shitet Lokal 250 m2 .
  Pa pagesë Jepet me qera ose shitet Lokal 250 m2 . nga Anonim