Pa pagesë
Lokal 250 m2 i kompletuar per bar

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 6 vjet më parë
332 shikime

Pa pagesë
Lokal 250 m2 i kompletuar per bar

Lokale ne shitje,bare ne shitje,restorante
Postuar 6 vjet më parë
332 shikime

Përshkrimi

Lokali esht 250 m2 dhe esht i pajisur per Bar ose Club sic mund te shihet dhe ne foto.Zona ku ndodhet eshte nga me te mirat ne Durres. Shitet 450 mije Euro. Per me teper info mund te telefononi ne nr 0697952380.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres ( Vollga ) perballe Torres, Durres ( Vollga ) perballe Torres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Lokal 250 m2 i kompletuar per bar Lokal 250 m2 i kompletuar per bar Lokal 250 m2 i kompletuar per bar Lokal 250 m2 i kompletuar per bar Lokal 250 m2 i kompletuar per bar Lokal 250 m2 i kompletuar per bar
  Pa pagesë Lokal 250 m2 i kompletuar per bar nga Anonim