Kërko

350.00 Euro €
OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit

Realestate
Postuar 10 muaj më parë
948 shikime

350.00 Euro €
OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit

Realestate
Postuar 10 muaj më parë
948 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera, 200 m2. Elbasan, afër pallatit të sportit

Mund të përdoret për aktivitet biznesi dhe banim.
Ambjenti është bosh.
Ambjenti ka 3 faqet janë fasad xhami dhe 1 mur.

Preferohet me qera afatëgjatë.

Kontakt: 0692929253

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i petrit

petrit
petrit Regjistruar për 10+ muaj 9 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni petrit (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  petrit
  petrit
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  9 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Afer Pallatit Te Sportit Tomorr Sinani, Afer Pallatit Te Sportit Tomorr Sinani, Elbasan, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit
  350.00 Euro € OKAZION - Jepet me qera, 200 m2., 350 Euro Elbasan, afër pallatit të sportit nga petrit