45000.00 Lek
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 javë më parë
32 shikime

45000.00 Lek
JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 javë më parë
32 shikime

Përshkrimi

JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
Tek Kopshti Zoologjik, pallati i ri cilesore me ashensor jap apartament 1+1+banjo+ballkon :
Kati 3 i banimit. dhe me mobilim te mire, orientimi teper relaksues nga Liqeni artificial. Siperfaqe 70m2.
Pallati ndodhet tek 2 luanet.
Preferohet qeragji per afat te gjate.
Qeraja 50.000 leke/muaj. Qera e panegociueshme.
Nuk bashkepunoj me agjensite imobilare.
Cel. 0673900808

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 10+ muaj 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tek 2 Luanet, Kopshti Zoologjik, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK.
  45000.00 Lek JAP 1+1 TE MOBILUAR TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK. nga Dila