Kërko

150.00 Euro €
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
828 shikime

150.00 Euro €
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
828 shikime

Përshkrimi

Kopsht i adhurueshëm 11 javë i pastër yorkie race 1 mashkull dhe femër sable color Shumë i dashur, i mirë socializuar dhe fëmijë miqësor. Shots dhe deworming deri në datën. Gati për një shtëpi të dashur. Nëna banon në shtëpinë tonë dhe babai është mik i yni. Të dy prindërit janë shumë të zgjuar dhe kafshë shtëpiake të mëdha. Puppies ishin miratuar nga vet, asnjë çështje me shëndetin e tyre. Shots dhe worming e parë është e plotë. Ata do të marrin një dozë të dytë në 2 ditë(anitasspokentia @ gmail . com
)

Profili i ngenfore

ngenfore
ngenfore Regjistruar për 4+ vjet 4 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni ngenfore (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ngenfore
  ngenfore
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Str 4, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim
  150.00 Euro € ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim nga ngenfore