Kërko

Pa pagesë
tre puppies bukur Shih tzu per cdo shtepi te mire.

QR CODE
Kafshe shtepiake
Postuar 6 vjet më parë
139 shikime

Pa pagesë
tre puppies bukur Shih tzu per cdo shtepi te mire.

QR CODE
Kafshe shtepiake
Postuar 6 vjet më parë
139 shikime

Përshkrimi

tzu Shih Cute per cdo shtepi te mire. Ata jane 12 jave te vjetra dhe shume te shendetshme, social, i dashur, dhe kane personalitete te shkelqyera. Ne kalojme shume kohe me puppies tona. Ata jane pups vertete i dashur. Puppies jane 12 javesh tani, ne kemi 1 mashkull dhe 2 available.us femer per me shume detaje dhe fotot.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  11 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  tre puppies bukur Shih tzu per cdo shtepi te mire.
  Pa pagesë tre puppies bukur Shih tzu per cdo shtepi te mire. nga Anonim