Kërko

Pa pagesë
star dent - sherbime dentistri

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 6 vjet më parë
118 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
star dent - sherbime dentistri

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 6 vjet më parë
118 shikime

Përshkrimi

klinika star dent, nen mbikqyerjen e dr. Droubi, doktor me fame boterore, me shume patenta nderkombetare, ofron te gjitha sherbimet dentare me cilesi e standarte te larta, implante me metoden Droubi, pa prerje, me kohe e cmim nga me konkurueset ne gjithe rajonin e Ballkanit.
na kontaktoni ne: 0699229886 ose ne: [email protected]

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  rr. sterio spasse, pll 8, kodra e priftit, tirane, rr. sterio spasse, pll 8, kodra e priftit, tirane, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë star dent - sherbime dentistri nga Anonim