Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dyqane

Të gjitha Individ Kompanitë
Dyqan në shitje në Rus 15/06/2019
Dyqan në shitje në Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katëshit në Rus. Dyqani gëzon një sipërfaqe prej 32 m². ✔Cilësitë e dyqanit: - Më përpara është përdorur si parukeri dhe ofrohet për shitje me të gjitha paji...
Shkodër 40000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium 15/06/2019
Ambient biznesi me qira pranë kinema Millennium
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: – ka vetratë të madhe xhami, – është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga – ka kondicioner për të gjithë ...
Shkodër 40000.00 Lek
Ambient biznesi me qira në Velipojë 14/06/2019
Ambient biznesi me qira në Velipojë
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti. Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo. Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja ...
Shkodër 3000.00 Euro €
Dyqan për shitje në Sarreq 12/06/2019
Dyqan për shitje në Sarreq
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore. Ndodhet në një zonë me akses të lartë te klientëv...
Shkodër 52500.00 Euro €
Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium” 08/06/2019
Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”
Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen. Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Është i shtruar në pllakë dh...
Shkodër 30000.00 Lek
Dyqan për shitje në Zdrale 05/06/2019
Dyqan për shitje në Zdrale
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe prej 61.1 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të pallatit. Është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 61100.00 Euro €
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg 31/05/2019
Dyqan në shitje te Ura Dervishbeg
Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 28 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet. – Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar – Eshte i shtruar ne pllake...
Shkodër 42000.00 Euro €
Shitet Dyqan te Komuna e Parisit 30/05/2019
Shitet Dyqan te Komuna e Parisit
Shitet dyqan te komuna e parisit. Cimimi 1400 Euro/m2, i diskutueshem. Me sip 39.3m2. Per informacione te metejshme kontaktoni ne nr 0682393560
Tiranë 55.00 Euro €
Dyqan me qira pranë ADISA 29/05/2019
Dyqan me qira pranë ADISA
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA. Dyqani ka sipërfaqe 26 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera. Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të b...
Shkodër 20000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek Prek Cali 28/05/2019
Ambient biznesi me qira tek Prek Cali
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi (market) të ndodhur tek Prek Cali. Ambienti ka sipërfaqe 220 m² dhe është e pozicionuar buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera. Biznesi ka mbi 20 vite punë, është mjaft i suksesshëm...
Shkodër 60000.00 Lek
Dyqan me qira tek Katedralja 27/05/2019
Dyqan me qira tek Katedralja
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek Katedralja. Dyqani ka një sipërfaqe prej 30 m². Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Ka një banjo. Dyqani ofron me qira bosh.
Shkodër 20000.00 Lek
Dyqan me qira në Rus 25/05/2019
Dyqan me qira në Rus
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm. Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Ambienti ka një banjo dhe ofrohe...
Shkodër 50000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek Truma 23/05/2019
Ambient biznesi me qira tek Truma
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”. Ambienti ka sipërfaqe 107.4 m² dhe është e pozicionuar buzë rrugës kryesore. Cilësitë e ambientit: – ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit, – ofron gjithashtu mundësi ...
Shkodër 110000.00 Lek
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro 23/05/2019
Njesi sherbimi afer 21 Dhjetorit per 29000 euro
Njesia ndodhet ne Kompleksin Magnet, afer 21 Dhjetorit. Per te pare pronen telefono ne nr 0696989306
Tiranë 29000.00 Euro €
OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin 21/05/2019
OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 140 m² dhe ndodhet në katin përdhesë të pallatit. Gjithashtu, ambienti ka dalje në rrugën kryesore dhe ofron një hapësirë prej 70 m² për shfrytëzim.
Shkodër 180000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Parrucë 20/05/2019
Ambient biznesi me qira në Parrucë
Ambient biznesi me qira në Parrucë 360 € Ambient biznesi me Qira rruga Musa Juka , Shkodër, Parrucë, Qyteti shto si të preferuar 3 slider slider slider slider slider slider Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parr...
Shkodër 45000.00 Lek
Ambient biznesi për shitje në Sarreq 18/05/2019
Ambient biznesi për shitje në Sarreq
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Cilësitë e ambientit: – është i shtruar me pllake – ka tavan gipsi – është i ndarë në dy ambiente – ka një banjo – ka sistem aspirimi – sis...
Shkodër 185000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit 17/05/2019
Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 300000.00 Euro €
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës 17/05/2019
Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Marin Barleti”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 22 m² dhe është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Ndodhet në qendër të qytetit dhe ofron dalje në rrugën kryesore.
Shkodër 17000.00 Lek
Dyqan me qira në Perash 13/05/2019
Dyqan me qira në Perash
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Perash, Bulevardi Mehmet Pashë Plaku. Dyqani është i shtruar me parket dhe ka një banjo. Është i pajisur me vetratë xhami.
Shkodër 40000.00 Lek
Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej 09/05/2019
Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfaqe 44 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm. Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Ambienti ka një banj...
Shkodër 70000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira te Prek Cali 06/05/2019
Ambient biznesi me qira te Prek Cali
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në katin -1 të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe prej 170 m².
Shkodër 405.00 Euro €
Dyqan për qira në Zdrale 04/05/2019
Dyqan për qira në Zdrale
Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe ndodhet buzë rruge, pozicion që e bën ate mjaft favorizues për shfrytëzim biznesi te shumëllojshëm. Ka vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit. Dyqani është i restau...
Shkodër 20000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek Instituti 03/05/2019
Ambient biznesi me qira tek Instituti
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. – Përbëhet nga dy banjo. – Është i shtruar me pllakë. – Ka sistem aspirimi dhe kondicioner. – Ka edhe vetratë xhami.
Shkodër 700.00 Euro €