30000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
1818 shikime

30000.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 2 vjet më parë
1818 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament ne Golem Pishat e Buta me siperfaqe totale prej 55 m2 .Organizohet ne 1 dhome gjumi ,dhome ndenje se bashku me guzhinen ,tualet dhe ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe mjaft cilesor ,nuk disponon ashensor ,largesia me detin vetem 20 metra.Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Golem dhe ofron nje pamje te mrekullueshme.Hapsire parkimi e siguruar 24 ore.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Kontaktoni ERALD FUSHTANI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  ERALD FUSHTANI
  ERALD FUSHTANI
  14 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Pishat E Buta, Golem, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM
  30000.00 Euro € SHITET APARTAMENT 1+1, PISHAT E BUTA GOLEM nga ERALD FUSHTANI