47450.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
85 shikime

47450.00 Euro €
SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER

QR CODE
Apartamente ne shitje,shes apartament ,shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
85 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
????Adresë: Bahce Te Cakajve, Shkoder
????Sipërfaqe: 73 m²
Përbëhet nga:
–???? sallon dhe kuzhine
–???? nje dhome gjumi
– ???? nje banjo
-???? nje ballkon

????ÇMIMI: 47.450 €
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 3+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1158 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bahce Te Cakajve, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  41.99164, 19.38564

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER
  47450.00 Euro € SHITET HYRJE 11 NE BAHCE TE CAKAJVE SHKODER nga Rino Nika