Kërko

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 te rruga Rrapo Hekali,kodra e diellit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet apartament 2+1 te rruga Rrapo Hekali,kodra e diellit

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 5 vjet më parë
94 shikime

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 106 m2.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ka pamje nga Jugu.Apartamenti shitet me cmim 700 euro/m2.Apartamenti ndodhet te rruga Rrapo Hekali,sapo kalon mbikalimin te qendra kristal,per ne zonen e kodres se diellit.Tel 00355695291520

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet apartament 2+1 te rruga Rrapo Hekali,kodra e diellit nga Anonim