Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Ofroj 100 mij lek per femrat 20/05/2020
Ofroj 100 mij lek per femrat
Cdo gje serioze leket shikohen ne kamer pastaj takimi Vetem per femrat kontaktoni ne emailin tim [email protected]
100.00 Euro €
20/05/2020
Jam nje djale kerkoj gra deri ne 55 vjec
Jam nje djale nga tr kerkoj mami deri ne 55 vjec peer eksperjenca te reja. kontakt : [email protected] com
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shitet Apartamenti 2+1. Ne lagjen 13 pista Iliria. 20/05/2020
Shitet Apartamenti 2+1. Ne lagjen 13 pista Iliria.
Shitet Apartamenti 2+1. 117m^ me Hipoteke. Ne katin e 6_t ofron pamje nga deti dhe pishat. Apartamenti ka. 2- Tualete. 2-Ballkone. 2- Dhoma. 1- Sonxhorno. 1- Depo. Apartamenti shitet pa mobilje. Kontakt: 0698616035
Durrës falas
20/05/2020
Kerkoj lidhje serioze me nje femer te sinqerte
Pershendetje Kerkoj nje lidhje serioze qellime martesore me nje vajz te sinqerte jo tallje... Jam nga shkodra 21 vjeq
Shkodër Kontrolloni me shitësin
19/05/2020
Couple
Pershendetje! Jemi nje cift i ri dhe kerkojm te njohim nje vajz simpatike per shoqeri
Kontrolloni me shitësin
per femrat 19/05/2020
per femrat
ofroj 100 mij lek per femrat cdo gje serioze kontaktoni ne emailin tim [email protected]
100.00 Euro €
19/05/2020
Kerkoj vajza
Kerkoj vajz nga ks per takkim dhe lidhje intime te interesumet let thirrin ne numer +37744355905
Podujeva (Besiana) Kontrolloni me shitësin
19/05/2020
Kerkoj vajzë ose cifte ne Durres
Jam djal 24 vjec 1,85 trup te palestruar edhe kerkoj vajza Per takime ose cifte Ju pres ne Whatsapp 0695112760
Kontrolloni me shitësin
19/05/2020
dashuria sesht para paraja shkon e vejen
prsh jam nje djal mosha 22 vjec kush eshte e itersuar te me shkruaj
Fier falas
19/05/2020
Thjesht x femrat
Ne qofse Ka deshir ndo nje femer nga mosha 30 e siper x shoqeri te thjesht dhe per bisedime normale .esht e mikpritur .
Durrës Kontrolloni me shitësin
19/05/2020
Kerkoj ndonje vajz per shoqeri jam 33 vjec me kontaktoni ne gmail [email protected]
Kerkoj nje vajz per shoqeri jam i sjellshem di te sillem me njerezit nese jeni te interesuar me shkruani ne gmail [email protected] ose ne fb vise ervi ju mirpres
Kontrolloni me shitësin
19/05/2020
Kerkoj vajze ne Berat $$$$
Jam nje djale 40 vjec dhe punoj ne nje fondacion te huaj ne zonen e Beratit. Kerkoj nje vajze per te kaluar kohe se basku. Sipas rastit edhe dhurate
100.00 Euro €
19/05/2020
SANITARE
Ofrohet vend pune Sanitare/ pastruese shtepie . Mosha 35-40 vjec. Paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne nr e tel: 0682081200
Tiranë 40.00 Lek
18/05/2020
Kerkojm femer ose cift me eksperienc
Jemi nje cift M 40 F35 familjar discret te paster e mjaft te rezervuar kerkojm nje femer paguajm mire ,pranojm dhe cifte me eksperienc
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Hej 18/05/2020
Hej
Jam 22 vjec Akt dhe Pasiv.Kerkoj mashkull akt dhe pas. Bej gojore dhe 69. Mosha qe kerkoj esht nga 16-60 vjec. Me shum me pelqen mosha e madhe. Te jen te paster dhe te edukuar dhe sigurisht te keni vend (shpi) Ju lej emailin :[email protected] . Me shkruani dhe flasim. p.s (foto esht e imja)
Tiranë 20.00 Euro €
18/05/2020
lidhje
kerkoj lidhe vetem per seks me nje vajze kush e interesuar te me kontaktoje
Kontrolloni me shitësin
18/05/2020
Kerkoj femer per sex (vajze/mami) kundrejt pageses
Pershendetje! Jam Mashkull 26 vjec i arsimuar dhe serjoz. Kerkoj mami ose dhe nje zonje per te kaluar mire, me pagese. Do me pelqente nje bisede te shkurter ne qoftese jemi per me shume ok. Kush eshte e interesuar te me shkuaje ne email: [email protected]
50.00 Euro €
18/05/2020
Dua vajz
Jam nje nashkull 43 vjec jetoj ne itali. Kerkoj femer per njohje un jam singel femra te jet nga 25 32 vjec. Po le nr e kontaktit per te interesuarit. Faleminderit 3888161135
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/05/2020
Cift kerkon cift TR
Pershendetje te gjith cifteve ne jemi cift 27 m dhe 24 f.. jemi ne kerkim te cifteve serioze qe kerkojn eksperienca te reja
Kontrolloni me shitësin
18/05/2020
Threesome me pagese
Jemi nje cift simpatik nga tirana m30 dhe f 24. Jemi sh serioz dhe sekret, kerkojme nje femer te na bashkohet per maredhenie threesome fjithmone kundrejt pageses deri ne 100 mije lek. Te interesuarat te na kontaktojne ne modul.
Kontrolloni me shitësin
Shes shtepi 2 + 1 ne Rrugen e Dibres 18/05/2020
Shes shtepi 2 + 1 ne Rrugen e Dibres
Shes shtëpinë në Rrugën e Dibrës, pak sipër QSUT (Spitaleve), po në atë krah. Me dokumentacion të rregullt, dmth me hipotekë
Tiranë 79000.00 Euro €
17/05/2020
Kerkoj nje femer
Kerkoj nje femer per kenaqesi normalisht do ngelet sekrete dhe cdo gje e ka nje cmim
Kontrolloni me shitësin
17/05/2020
Kerkoj aktiv
Jam 19 vjec pasiv kerkoj nje aktiv max 35 vjec.Te jet i paster dhe diskret.Me kontaktoni [email protected] Ju mirepres.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/05/2020
Pershd
Pershendetje jam nje vajz nga tirana dua te njof nje djal qe eshte i kulturuar per familje mosha der ne 32 kam nje djal
Amerike Kontrolloni me shitësin