Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
17/08/2019
Per gocat
Prsh!jam nje djal 24 vjec jetoj ne angli kush nga gocat ka deshire te kaloj sisa dite pushime super luksoze mund te me shkruaj !!ju pres....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Arming 17/08/2019
Arming
Kerkoi pune me arming ne europ kam pervoi pune 9 vite. Viber-0038970668658 ose Wp 0038970668658
Tetove Kontrolloni me shitësin
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO. 17/08/2019
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO.
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 259.00 Euro €
17/08/2019
Prsh
Prsh isha i interesuar per nje femer qe di te bej masazh mund te me shkruani ne email
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj femer XXL
Kerkoj nje femer te shendoshe, sa me e madhe ne peshe aq me mire per takim intim. Mosha nuk ka rendesi, per detajet flasim nepermjet modulit.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Kerkoj Nje Vajze per njohje Serjoze.
Jam Andi me banim Tirane mosha 32 vjec tip i qet i dashur serjoz jam i paraqicem. Kam Shpin time dita per mua fillon kafe pun shpi palester. Iteresohem te njifem me nje vajze per qellime serjoze. Vajza qe preferoj te ket keto cilesi te jet e gjat 1e70 ose 1e75 te ket trup te rregull e thjesht si tip...
Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Per Mami ose Vajza
Jam 32vjec. Kerkoj Femer per lidhje intime per qejf. Le numrin per whatsup/viber +393483612752
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia 17/08/2019
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia
Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne stalla Lope e viça. ne veri te spanjes Galicia. Me kapital fillestar 10000 euro fitimet Jane te konsiderueshme. Fitimet mujore variojne nga 1000-2000 euro. Kush eshte i interesar te me shkruaj nga ketu. Cdo contrate biznesi me ortaket behet legale sipas ...
Prishtine 10000.00 Euro €
Shitet Dyqan 35 m2 17/08/2019
Shitet Dyqan 35 m2
Shitet Dyqan 35 m2 përballë stadiumit flamurtari i pershtatshem per cdo lloje aktiviteti
Vlorë 95.00 Euro €
17/08/2019
apartament me qira 1+1 prane farmacise nr.10 Tirane
Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, ne pallat te ri, kati i trete, 70 m2. Adresa: Rruga Bardhyl, perballe spitalit Onkologjik, prane farmacise nr. 10 Cel. 068 61 577 11 067 55 62 310 Kerkohen njerez serioz dhe te pergjegjshem.
Tiranë 26000.00 Lek
17/08/2019
pasivvv
pershendetje jam pas nga tr jam 20 vjeq simpatik dua akt te mire dhe te ket gjendje ekonomike dhe tja kalojme bukur me te me kontaktoni ne ista glersiglersi012
Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Edi
Le nr 0683394321 per mami te qdo moshe sekret qdo gje .
Tiranë falas
17/08/2019
kerkoj njohje me nje zonje
jam nje djale 29 vjec nga fjeri kerkoj njohje me nje zonje qe me mban ne shtepine e saje sepse une skam me azgje i kam humbur te gjitha dhe kam probleme jam djale i mire i sjellshem i urte e i dashur per me shume njihemi ne skype vetem ne skype [email protected] komunikojme vetem ne skype
Fier falas
17/08/2019
njohje
jam nje djal 19 vjec nga durrsi dhe kerkoj nje vajz per njohje
Durrës falas
I VOGLI RRITET 17/08/2019
I VOGLI RRITET
Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten...
Prishtine 130.00 Euro €
17/08/2019
Kerkoj pas me vend te ket ne pr ne pritje
Kerkoj pass te ket vend jam akt
Prishtine 50.00 Euro €
17/08/2019
Nese ka ndonje pass me vend ne pr te lajmrohet keto dite...
Pershendetje jam akkt nese ka ndonje pass te lajmrohet te ket vend se pasku lajmrimi ne mod
Prishtine 1.00 Euro €
17/08/2019
njohje takime
kerkoj nje zonje qe me mban ne shtepine e saj kam qene shum i pasur po tani skam azgje jam 29 vjec jam djal shum i mire dhe i dashur per me shum [email protected]
Fier Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Per gjithe femrat
Seks per 200 euro
Kontrolloni me shitësin
17/08/2019
Dua nji vajz te sinqet
Jam armendi 19 vjet jetoj vushtrri singel
Mitrovice 100.00 Euro €
17/08/2019
Per femrat qe duan te pallohen
Per femrat qe duan te pallohen dhe me 100 euro te kontaktojne
Kontrolloni me shitësin
16/08/2019
Takime per sex
Pershendetje interesohem per takime me femer kundrejt pageses ne fier nr cel 0685395858
Fier falas
16/08/2019
Jam ne kerkim te nje qifti, qe ta bej te kalojm momente te paharrushme.
ju le nr e kontaktit 0697705824 sms shum diskret.
Durrës Kontrolloni me shitësin
16/08/2019
Kerkoj nje femer less ose bi
Kerkoj nje femer per eksperience te paharruar. Jam nje vajze 23 vj nga tr Te interesuarat tme kontaktojne ne [email protected]
Kontrolloni me shitësin