Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje te Enoteka. 27/06/2019
Apartament 2+1 për shitje te Enoteka.
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 pranë Enotekës, G'juhadol. Apartamenti ka sipërfaqe 111 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e qetë dhe afër të gjithë faciliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj. Përbëhet n...
Shkodër 84925.00 Euro €
Shitet apartament 2+1 ne zonen e “Misto Mames” 26/06/2019
Shitet apartament 2+1 ne zonen e “Misto Mames”
Apartamenti gjendet ne kompleksin e pallateve “Cabej” perballe hotel “7777” ne zonen e “Misto Mames”.Objekti eshte i pozicionuar ne katin e pare te banimit me pamje nga rruga kryesore “Besim Alla”.Siperfaqja e apartamentit eshte 106 m2 dhe eshte i llojit 2 + 1 bashke me 2 tualete dhe 2 ballkone . Hy...
Tiranë 67000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive 25/06/2019
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron: – sallon + kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka kondicioner në sallon dhe dhomën e gjumit – u...
Shkodër 32000.00 Euro €
22/06/2019
OKAZION, 2+1 afer lokal Freskut
Shes apart 2+1, dy banjo, ballkon, sio 106m/2, kat 3, me diell, projekt ekstra, pallat i ri, pjeserisht i mobiluar, vedparkim para pallatit falas, tek qendra shendetsore. Cel 0685146423
55000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje, Velipojë 21/06/2019
Apartament 1+1 për shitje, Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 63 m² dhe ndodhet në katin e III të banimit. Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë - dhomë gjumi - një banjo - ballkon. Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti . Apartamenti është...
Shkodër 47500.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit 21/06/2019
Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – një dhomë gjumi – një banjo – ballkoni. Cilësitë e apartamentit: – i gjithë apartamenti është i s...
Shkodër 4400000.00 Lek
Apartament 2+1 për shitje në Rus 20/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: – salloni – dy dhoma gjumi – një banjo – ballkoni Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë –...
Shkodër 4000000.00 Lek
OKAZION: Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg 18/06/2019
OKAZION: Apartament 2+1 në shitje tek Ura Dervishbeg
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet nga: -sallon -kuzhinë të bollshme -2 dhoma gjumi -2 banjo -2 ballkone franceze ✔Cilesi të apartamentit: -dyer cilësore druri -lavastovilje pianurë -sistem...
Shkodër 77000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje, te Dollari 17/06/2019
Apartament 2+1 në shitje, te Dollari
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari). Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës (kati i parë i banimit) me një hapësirë banimi prej 100m² (85 m² + 15m² pjesë e përbashkët), e cila përbëhet nga: dy dhoma gjumi, një sallon, një kuzhin...
Shkodër 60000.00 Euro €
GARSIONERE TE ALI DEMI, VETEM 32000 EURO 17/06/2019
GARSIONERE TE ALI DEMI, VETEM 32000 EURO
Apartament garsoniere, me sipërfaqe 43.2 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit me korridorin e vogël shërben si ndarje mes zonës së ditës dhe asaj të natës. Dhoma e gjumit ndodhet në të djathtë, e pa ndarë nga pjesa tjetër e banesës. Ndërsa këndi i gatimit dhe i ndejtjes pozicionohet...
Tiranë 32000.00 Euro €
17/06/2019
SHES.2+1,TE FRESKU
Shes 2+1 dy banjo,ballkon, sip 206m/2, kati 3, me diell gjithe diten, projekt shume i rregullt, i mobiluar, pjesrisht, pallati te ambulanca, zone e qete,ajer i paster, me hipoteke,vendparkim para pallatit. Cel 0585146423
Tiranë 56000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni 15/06/2019
Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m². Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – dy dhoma – dy banjo – ballkon – një magazinë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka dritare dural...
Shkodër 59950.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq. 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq.
Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet nga: - sallon +kuzhina - dy dhoma gjumi - një ballkon - banjo. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dyer druri - dritare duralumini...
Shkodër 60000.00 Euro €
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash. 13/06/2019
OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Perash.
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, tre dhoma gjumi, dy banjo. Apartamenti ka një verandë me sipërfaqe 15 m² që të je...
Shkodër 55000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq 13/06/2019
Apartament 2+1 për shitje në Sarreq
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini – ka kondicioner në s...
Shkodër 5500000.00 Lek
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E 13/06/2019
SUPER CMIM! AP 1+1 TE ALI DEMI, 37000E
Apartament 1+1, me sipërfaqe 49.9 m2, i orientuar në Perëndim, me pamje nga rruga unazore e kompleksit, me fushëpamje të papenguar nga ndërtime të tjera. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, ku në krahun e majtë ndodhet tualeti, ndërsa në krahun tjetër është pozicionuar këndi i gatimit...
Tiranë 37000.00 Euro €
11/06/2019
OKAZIONV2+1
Shesvapar,2+1 afer Freskut, ksti 2, dy banjo, ballon, me hipoteke, sip 90 m/2 , cmimi 44000€, jo agjensi . cel 0688798068
Tiranë 44000.00 Euro €
10/06/2019
OKAZION, 2+1 afer lokal Freskut
Shes apart 2+1+2 banjo+ ,koridor e ballkon, pallat i ri, kati 3, me hipoteke,projekt ekstra, i mobiluar pjeserisht, parkim falas ne oborr, me diell gjate dites,qetesi e freski, jo agjensi,cel 0688798068
Tiranë 56000.00 Euro €
10/06/2019
OKAZION, 2+1 afer lokal Freskut
Shes apart 2+1+2 banjo, me ballkon, punime e planimetri ekstra, i mobiluar pjesrish, pallat i ri, me hpoteke, kat 3. Cmimi okazion
Tiranë 56000.00 Euro €
Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli 07/06/2019
Apartament 3+1 në shitje tek Kopështi “Tom Ali Mhilli"
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e tetë të banimit. Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – tre dhoma gjumi – dy banjo – ballkon. Cilësitë e apartamentit: –...
Shkodër 59000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni 07/06/2019
Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m². Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz. Shitet i mobiluar ose jo. (ka mobil...
Shkodër 57200.00 Euro €
06/06/2019
Okazion!
Shitet apartament 1+1 tek astiri 63 mt katrorë, zonë e qetë, orientimi jug perëndim. e mobiluar me pajisje të reja. Shitet për arsye emigrimi. Tel: 0676048282
Tiranë 45000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje tek Ura Dervishbeg. 06/06/2019
Apartament 1+1 në shitje tek Ura Dervishbeg.
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg. Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim. Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë - dhomë gjumi - banjo - ballkon. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - dhoma e gjumit është e shtruar me...
Shkodër 40000.00 Euro €
Shtëpi private + truall në shitje në Perash 05/06/2019
Shtëpi private + truall në shitje në Perash
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe 102 m² në një truall prej 375 m². Shtëpia ndodhet në Perash, te rruga “Baja e Vogël”. ✔Prona ka këto cilësi: – Ndërtesa është në gjendje të pabanueshme. – Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 110000.00 Euro €