Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
23/07/2019
Pershendetje
jam ne djale 26 vjec kerkoj nje femer per sex me pagese. mosha ska rendesi
Kontrolloni me shitësin
Goca per punesim jashte. 22/07/2019
Goca per punesim jashte.
Kush esht e interesuar per punesim jasht te vendit te me.kontaktoj per detajete jet serioze e komunikueshme dhe e besueshme,vetrm korrektet dhe qr jan vertette interesuara jo humbje kohe.
Tiranë 1000000.00 Euro €
Kerkoj pasiv jam aktiv 20 vjeqar 22/07/2019
Kerkoj pasiv jam aktiv 20 vjeqar
Jam aktiv 20 vjeqar nga Fushe Kosova nuk kam vend kerkoj pasiv qe ka vend pres te me kontaktoni nese doni sex.Vetem moshe deri 30 vjeq
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar 22/07/2019
Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar
OKAZION Shitet shtepia, OKAZION Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 e hapsira e brendshme dhe rreth 10m2 ballkonet, Shtepia ne total 94m2. Kati 4, Pallat i ri, me ashensor, me certifikate pronesie te rregullt. Mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt ( SUPER MOBILIM ). Elektroshtepiaket kane konsu...
Tiranë 65.00 Euro €
22/07/2019
Prsh
Jam mashkull dua qift per seks 049539807 jam i qmendur ne pdh
Prishtine Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Pershendetje
Pershendetje jam mashkull shum i eger ne shtrat 049539807
Suhareke Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 në shitje në Velipojë 22/07/2019
Apartament 2+1 në shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit. Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo. Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje ...
Shkodër 140000.00 Euro €
22/07/2019
Kerkojm Urgjent Kujdestare per Femi ne Gjermani
Kerkojm nje Kujdestare per dy vajzat tona binjake 3 vjeqare. Nese ju jeni: * e dashtun me femi * shum e qet dhe e paster * Nuk keni Pression nga jasht * jeni kreative dhe besnike * dhe ne moshen mes 25-35 vjeqare Athere kontaktoni per ma shum imformata ne Viber ose WhatsApp +491744527905
Gjermani Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
kerkoj vajz puntore qe don te vij ne ital
po kerkoj vajz qe don te vij ne itali te bej lek pagesa esht e kenaqshme shum shpenzimet e rruges e shpin me jetu atje i ka te pagura krejt vec vajzat qe jan te interesura te shkruj jo kot ju lutem jam serjoz spo shkruaj kot ktu
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 jepet me qera gjate veres 22/07/2019
Apartament 2+1 jepet me qera gjate veres
Apartament eshte i pajisur me guzhin, dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. Ka 1 kravet dopio dhe 2 krevat tek.
Durrës 40.00 Euro €
22/07/2019
Telefon
Kush femer e martuar qeflieeee ka deshir te prishet ne tel (anonim) te me shkruaj, cdogje sekrete.
Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Per serjozisht
Pershendetje Jam nje djal nga tropoja por jetoj ne rrethinat e shkoderes Jam I interesum per me gjet nje partnere per serjozisht Nuk tallem jam 24 vjec nuk jam I shemtut
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 për shitje në rrugën 22/07/2019
Apartament 2+1 për shitje në rrugën "Bujar Bishanaku"
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim. Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën - dy dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: - b...
Shkodër 9000000.00 Lek
22/07/2019
Per femrat less ose bi
Jemi nje cift simpatik dhe i sjellshem nga tirana. M29 f23 Kerkojme nje vajze thjesht per tja kaluar mire si dhe per nje eksperience te paharruar, cdo gje sekret jemi serioze. Na shkruani ne emailin [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Cifte per mmf 22/07/2019
Kerkoj Cifte per mmf
Jam m40 vjet 180cm 80kg 17/5cm jetoj ne gjerm. Kerkoj cifte shqiptare per mmf , jam shum i provuar dhe me deshir ju ofroj juve sex te mrekullueshm, edhe lojra sex bi. Me shkruani ... Pershendetje
Gjermani Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Kërkoj mikeshë sekrete
Jam një djalë 33 vjecar i martuar, i paraqitshëm dhe serioz. Kërkoj një femër që ka nevojë për shoqërinë e një mashkulli, mbështetjen emocionale dhe kënaqësinë që i mungon në përditshmërinë e saj.Propozoj një marrëdhënie pa komplekse, pa detyrime thjesht për të dalë nga rutina e përditshme dhe të ka...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
xhigolo
ofroj sherbime xhigolije, sms viber 0682530090
Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Per takime
Per mamat qe duan kenaqesi te kontaktojne ne email : [email protected] Cdo gje sekrete pa info te teperta.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Pagese e shpejte. Korekt
Kerkoj vajza simpatike per seks. te interesuarat te cojne nje foto trupi me email ose kontaktoni ne 0692509374
Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
54
Dua I zoj 54 vjeçe per lidhje
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Kerkoj femer me pagese
Kerkoj femer kundrejte pages
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Cift per 3she
Jemi cift 33 dhe 28 vjec, dhe duam te provojme me nje vajze tjeter.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/07/2019
Pasiv ne Vlore
Jam nje pasiv 23 vj momentalisht me pushime ne Vlore. Ka ndonje hamshor me k e madh qe don me qi fort?? Mundesisht te kete dhe vend ku te bejme seks. Une jam sh i mire , super n gojore,anal dhe cdo gje. Jam sh sekret. Kush inttm shkruaj te fb Luca Tirana ose insta pasiv.sexy
Vlorë Kontrolloni me shitësin
vetem kush disponon 100e 22/07/2019
vetem kush disponon 100e
te shkruajn vetem ata qe disponojn 100e stop barbonet dhe pabuksit e deshtuar jam 28 vj vetem ne tr
Tiranë 100.00 Euro €