Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Perash 12/09/2020
Apartament 2+1 për shitje në Perash
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e peste të banimit në një pallat me adresë: L.Perash,prane shkolles Kol Idromeno. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 75 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – banjo – ballkon Cilësitë e ap...
Shkodër 4800000.00 Lek
Apartament 2+1 për shitje tek Varrezat Katolike 10/09/2020
Apartament 2+1 për shitje tek Varrezat Katolike
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek varrezat katolike. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i...
Shkodër 50000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në sheshin ''Demokracia'' 09/09/2020
Apartament 2+1 për shitje në sheshin ''Demokracia''
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qemal Draçini”. Apartamenti përbëhet nga: një sallon, -një kuzhinë , -dy dhoma gjumi, -dy banjo -dy ballkone. Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë...
Shkodër 68600.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje tek Bexhisteni 07/09/2020
Apartament 2+1 për shitje tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën e Pazarit, te Bexhisteni. Apartament ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe prej 133.3 m². Përbëhet nga: - salloni - kuzhina - dy dhoma gjumi - dy banjo - verandë. Veranda ka sipërfaqe 68.5 m².
Shkodër 53320.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje tek Ura Derviasheg 04/09/2020
Apartament 2+1 për shitje tek Ura Derviasheg
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e parë të banimit në një pallat me adresë: Ura Dervishbeg, sipër Conadit . Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 94 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –dy ballkone franceze. Cil...
Shkodër 77000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje tek ish parku i autobuzave 04/09/2020
Apartament 1+1 për shitje tek ish parku i autobuzave
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek ish parku i autobuzave. Apartamenti ka sipërfaqe prej 57.5 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dhomë gjumi – banjo – ballkon
Shkodër 23000.00 Euro €
04/09/2020
shitet apartament te pishat e buta Golem.
Shitet apartament 1+1 ballkon ,parking,uij e drita 24 ore te pishat e buta .I kompletuar me te gjitha cfare ka brenda 43000.00 euro.
Kavajë 43000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje tek rrugica e Koplikeve 02/09/2020
Apartament 1+1 për shitje tek rrugica e Koplikeve
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 tek rrugica e Koplikëve. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: - kuzhinë - një dhomë gjumi -një banjo Cilësitë e apartamentit: - është restauruar së fundmi - me sistem elektrik dhe hidraulik - e pamobiluar - dri...
Shkodër 24000.00 Euro €
30/08/2020
Qiradhenie, Plazh, Durres
Durrës, Plazh, te Rrota e Kuqe jepen dhoma me qira për studentë. 12000lekë Ujë dhe drita të përfshira në çmim. 0694400107
Durrës 12000.00 Lek
28/08/2020
Durrës shitet apartament 1+1
DURRËS, PRANË HOTEL MAJESTIK, TE KOLOSEU, SHITET APARTAMENT 1+1, KATI 3, I MOBILUAR. ME HIPOTEKË, PALLAT ME ASHENSOR. 35000€ 0694400107
Durrës 35000.00 Euro €
Apartament 3+1 për shitje tek Truma 24/08/2020
Apartament 3+1 për shitje tek Truma
Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 3+1 ne katin e pare me nje sipërfaqe prej 122m² dhe me adresë: Truma e Dugajve te Reja Përbëhet nga: – salloni – kuzhina – tre dhoma gjumi – dy banjo – ballkon
Shkodër 71000.00 Euro €
Shtëpi private 3+1 në shitje ne Rus 21/08/2020
Shtëpi private 3+1 në shitje ne Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1 me adresë: Rus te shkolla Perparimi. Shtëpia ka sipërfaqe 700 m² në total ku 310m² është ndërtim.Ndërtesa është dy kate e gjysëm. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 3 dhoma gjumi – 3 banjo – oborr të bollshëm – garazh Cilësitë e shtëpisë: – ës...
Shkodër 265000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje te Mahalla e Cakajve 20/08/2020
Apartament 2+1 për shitje te Mahalla e Cakajve
Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 2+1ne katin e shtate me nje sipërfaqe prej 108 m² dhe me adresë: te Mahalla e Cakajve. Perbehet nga: -salloni -kuzhina -dy dhoma gjumi -dy banjo -ballkon Cilesite e apartamentit: eshte i ri, i shtruar ne pllake, dyert e brendshme jane druri,dera e jash...
Shkodër 54000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje tek Teatri 17/08/2020
Apartament 1+1 për shitje tek Teatri
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m². Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”. Apartamenti përbëhet nga: – salloni – dhomë gjumi, – banjo – ballkon.
Shkodër 51200.00 Euro €
Apartament 4+1 për shitje në rrugen ''Nazmi Kryeziu'' 15/08/2020
Apartament 4+1 për shitje në rrugen ''Nazmi Kryeziu''
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 4+1 me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në katin e 7 të banimit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Nazmi Kryeziu”. Ka një sistem elektrik shumë cilësor si dhe sistem kaldaje. Dritaret janë dopioxham plastike. Ofron mundësinë për të zgjedhur pllakat, dyert dhe ...
Shkodër 79500.00 Euro €
Shtëpi private në shitje ne Velipoje 11/08/2020
Shtëpi private në shitje ne Velipoje
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe të ndodhur në Velipojë (te Hidrocentrali). Prona ka një sipërfaqe totale prej 250 m², ku 100 m² janë ndërtim dhe 150 m² oborr. Shtëpia perbehet nga: – Salloni – Kuzhina – Dy dhoma gjumi – Dy banjo Shtepia mundëson ndërtimin e katit të d...
Shkodër 100000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Velipoje 11/08/2020
Apartament 2+1 për shitje në Velipoje
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit. Përbëhet nga: – salloni – kuzhina, – dy dhoma gjumi – dy banjo. Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund...
Shkodër 140000.00 Euro €
Shtëpi private 3+1 në shitje te Ish Dega 10/08/2020
Shtëpi private 3+1 në shitje te Ish Dega
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private të ndodhur tek ish-Dega. Prona ka sipërfaqe 250 m² dhe përfshin: 100 m² ndërtim dhe 150 m² oborr. Shtëpia private është dy-katëshe, ku kati i parë sherben si punishte ose dyqan gjithashtu ka edhe një dhomë, një banjo. Katin i dytë perbehet nga : - ...
Shkodër 300000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në Xhabiej 10/08/2020
Shtëpi private në shitje në Xhabiej
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej. Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr. Shtëpia perbehet nga: – dy sallone – dy kuzhina – dy dhoma gjumi matrimoniale – dy dhoma gjumi – dy banjo – papafingo – ballkon – veran...
Shkodër 145000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në lagjen ''Mar' Lula 08/08/2020
Shtëpi private në shitje në lagjen ''Mar' Lula
Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – papafingo - oborr te mjaftueshem per parking. Ka gjithashtu te ndertuar nje dyqan dhe nje hyrje tjeter dhe es...
Shkodër 120000.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 në shitje në rrugen ''Shasi'' 07/08/2020
Shtëpi private 2+1 në shitje në rrugen ''Shasi''
Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private 2+1 të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sipërfaqja e shtëpisë. ✅Shtëpia përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një korridor të bollshëm – dy dhoma gjumi – një banjo – verandë Cilësitë e shtëpisë: – dhomat e gj...
Shkodër 10000000.00 Lek
Apartament 1+1 për shitje në Bahce te Cakajve 06/08/2020
Apartament 1+1 për shitje në Bahce te Cakajve
Sun Real Estate ofron shitje një apartament 1+1 të ndodhur ne Bahce te Cakajve . Apartamenti ka sipërfaqe prej 54 m² dhe ndodhet në katin e dyte (II). Përbëhet nga: – salloni – dhome gjumi – banjo.
Shkodër 30000.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 në shitje tek Ura e Thive 06/08/2020
Shtëpi private 2+1 në shitje tek Ura e Thive
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: tek Ura e Thive. Prona ka një sipërfaqe totale prej 990 m², ndërsa shtepia ka një sipërfaqe prej 144 m². ✅Shtëpia përbëhet nga: – Një sallon – Kuzhinë – Dy dhoma gjumi – Një sallon + kuzhinë – Korridor i bollshëm – Banjo ✔Cilësitë e ...
Shkodër 130000.00 Euro €
Shtepi private dhe truall ne shitje ne Perash 06/08/2020
Shtepi private dhe truall ne shitje ne Perash
Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private+truall te pozicionuar ne perash tek Isa Boletini trualli ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet edhe shtëpia private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m². Shtepia përbëhet nga: – salloni – dhome gjumi – banjo Shtëpia shitet e mobiluar
Shkodër 6900000.00 Lek