Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
SHITET APATARMENT NE DURRES 21/08/2019
SHITET APATARMENT NE DURRES
Shitet Apartment 1+1 ne Bregdet me Certifikate Pronesie Siperfaqe totale 75m², me Verande xm2 ne forme L. akses me Sallonin dhe Dhomen e gjumit, banjo e sistemuar. Adresa:Shkembi i Kavajes, Siper market Erdi 6 Katesh K.5 Ap.19.Koordinatat ne Google Maps 41.273463,19.516982.Apartamenti shitet me cmim...
Durrës 36000.00 Euro €
Shes shtepi private 19/08/2019
Shes shtepi private
Shitet shtepi private.2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus banjo. Prane shtepise ndodhet nje ambient rreth 50 metra katrore i cili mund te sherbeje si garazh ose dyqan. Shtepia shitet e mobiluar. Cmimi i negociueshem. Nr kontaktit:0672050121
Kontrolloni me shitësin
Apartament 2+1 në shitje, në Rus 19/08/2019
Apartament 2+1 në shitje, në Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus. Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 54 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Ka një dhomë gjumi matrimoniale dhe një dhomë tjetër për fëmijë me dritare të vogël. Është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.
Shkodër 27000.00 Euro €
Super apartament i ri 3+1 ne Ali Demi 19/08/2019
Super apartament i ri 3+1 ne Ali Demi
Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2. I organizuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës, ky apartament siguron mjedisin e përshtatshëm për familjen tuaj të madhe. Ambienti i ditës me këndin e tij të ndejtjes, gatimit dhe ngënies është ambienti i parë që shfaqet p...
Tiranë 85000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë 15/08/2019
Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit. I gjithë apartamenti është i shtruar me parket, dhe dritaret janë të pajisura me gri...
Shkodër 85000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni. 13/08/2019
Apartament 1+1 në shitje te Bexhisteni.
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhisteni”. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 104 m². Apartamenti ka ngrohje me sistem kaldaje me gaz. Shitet i mobiluar ose jo. (ka mobil...
Shkodër 57200.00 Euro €
SHITET FAST FOOD NE PLAZH 09/08/2019
SHITET FAST FOOD NE PLAZH
SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468 Me siperfaqe totale 122.6m², i ndare ne dy ambjente nga 61.3 m2. Dyqanet ndodhen ne breg te detit,Kati perdhe, dhe se bashku me dyqanet mund te perdoren per te vendosur shezllone dhe zona e plaz...
Durrës 130000.00 Euro €
07/08/2019
CMIM OKAZION! AP 1+1, 47000Euro, ALI DEMI
Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.1 m2, me orientim nga Lindja. Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, në krahun e majtë ndodhet dera e tualetit dhe në vazhdim ajo e dhomës së gjumit. Llozha komunikon me ambientin e ditës, duke i rezervuar tavolinës së ngrënies një kënd më vete.
Tiranë 47000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje tek ish-5 Heronjtë 06/08/2019
Apartament 1+1 për shitje tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VII të ndërtesës. ✅Apartamenti përbëhet nga: – 1 dhomë gjumi – sallon + kuzhinë – koridor – banjo – ballkon ✔Cilësitë e apartamentit: – Dhomat janë të shtruara ...
Shkodër 51240.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë 06/08/2019
Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës. ✅Apartamenti përbëhet nga: - 2 dhoma gjumi - sallon + kuzhinë - koridor - banjo - ballkon ✔Cilësitë e apartamentit: - Dhomat janë të shtruara me p...
Shkodër 47300.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë 06/08/2019
Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës. ✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: – një dhomë gjumi – sallon + kuzhinë – korridor – një banjo të kompletuar – ballkon ✔Cilësi të apar...
Shkodër 34000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në Rus. 05/08/2019
Apartament 2+1 për shitje në Rus.
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: – salloni – dy dhoma gjumi – një banjo – ballkoni Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë –...
Shkodër 4000000.00 Lek
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive. 03/08/2019
Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive.
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive, pranë shkollës "Ndoc Mazi". Apartamenti gëzon sipërfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim. Përbëhet nga: - salloni - një dhomë gjumi - një banjo - ballkon. Cilësitë e apartamentit: - i shtruar në pllakë - ka dritar...
Shkodër 37000.00 Euro €
SUPER OKAZION! Apartament 2+1 te Ali Demi 01/08/2019
SUPER OKAZION! Apartament 2+1 te Ali Demi
Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2, i përshtatshëm për një familje të madhe. Është ambienti i posaçëm për atë që kërkon nga banesa e tij hapësirën e përshtatshme dhe të organizuar në mënyrë sa më efiçente për një jetesë të rehatshme familjare. Orien...
Tiranë 75000.00 Euro €
Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej 30/07/2019
Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore. Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Përbëhet nga: – salloni + kuzhina – një dhomë gjumi – një banjo – ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar kohët e fund...
Shkodër 5500000.00 Lek
Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni” 29/07/2019
Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² pranë teatrit “Migjeni” në një pallat në katin e tretë të banimit. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.
Shkodër 75520.00 Euro €
Apartament për shitje në Parrucë 27/07/2019
Apartament për shitje në Parrucë
Sun Real Estate ofron për shitje apartament të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 83 m² dhe ka një banjo. Ndodhet në katin e parë banim, ofron gjithashtu 100 m² verandë. Apartamenti ofron mundësinë e ndarjes ose mund të shfrytëzohet si njësi biznesi. Cilësitë e apartamentit: – është i...
Shkodër 65000.00 Euro €
Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg” 26/07/2019
Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg”
Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg. Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr. Hyrja ndahet respektivisht ne: – Sallon + Kuzhine – 2 dhoma – Banjo Cilesi te tjera te kesaj prone: – Ndod...
Shkodër 60000.00 Euro €
Apartament 1+1 në shitje në Velipojë 25/07/2019
Apartament 1+1 në shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e III të ndërtesës. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shumë moderne. Ka një dhomë gjumi, sallon, banjo dhe një ballkon, i cili ofron pamje të mrekullueshme nga deti...
Shkodër 50000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje në Velipojë 22/07/2019
Apartament 2+1 në shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit. Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo. Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje ...
Shkodër 140000.00 Euro €
Apartament 2+1 për shitje në rrugën 22/07/2019
Apartament 2+1 për shitje në rrugën "Bujar Bishanaku"
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën "Bujar Bishanaku'. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e katërt banim. Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: - sallonin dhe kuzhinën - dy dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: - b...
Shkodër 9000000.00 Lek
20/07/2019
shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e preferuar te Don Boskos,me shkolle shume afer 50 metra me pallatin ,me tregje shume afer me pallatin ,shume afer qendres ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e trete 2 dhoma dhe nje dhome ndenje plus guzhina plus banja dhe ballkon,94 metra katror afer hotel ferrarit ...
Tiranë 70000.00 Euro €
Apartament 2+1 në shitje rruga 20/07/2019
Apartament 2+1 në shitje rruga "Pogej"
Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon. Gjithashtu k...
Shkodër 87750.00 Euro €
Apartament2+1 20/07/2019
Apartament2+1
Shitet apartament 2+1 i kompletuar . Adresa Golem tek konpleksi Giardino , afer Fafa Blu.
Durrës 75000.00 Euro €