Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
13/07/2020
takime
Tk693249679
Tiranë 50.00 Euro €
13/07/2020
lidhje sekrete
Pershendetje , kerkoj mami ose dhe goca te reja qe duan te kalojn disa caste intime dhe mbi te gjitha te ruajne sekretin me kontaktoni 0695797107 , nuk do zhgenjeheni
Kontrolloni me shitësin
13/07/2020
Babysiter
Pershendetje, jam nje zonje 50 vjece nga Tirana.Kerkoj te punesohem si babysiter (dado)me orar full time. Kam 7 vite eksperienc, e rregullt dhe korrekte. Nr tel 0692325184
Tiranë 400.00 Euro €
13/07/2020
Masazhator
Bejm masazh free per femrat per vend nuk esht prbl .. eksperienca te paharrruesheme .. djal 24 vj .. trup i mbledhur dhe tonifikuar .. per me teper kontaktoni paemer414 ne instagram ... gati per cdo gje ..ne sherbim
Kontrolloni me shitësin
13/07/2020
Jam full pasiv. Kerkoj aktiv
Jam i paster i rregullt per cdo gje. Kush ka deshir te me shkruaj. Ju mirpres
Kontrolloni me shitësin
Jepet me qera apartamenti 1+1 , Tirane tek pazari i ri prane OSHEE, kati i 2. 13/07/2020
Jepet me qera apartamenti 1+1 , Tirane tek pazari i ri prane OSHEE, kati i 2.
Jepet me qera apartamenti 1+1 , Tirane tek pazari i ri prane OSHEE, apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Telefon +355 69 55 824 38
Tiranë 400.00 Euro €
Vetem cifte 13/07/2020
Vetem cifte
Pershendetje jam rroko, per cifte te hapura dhe moderne ne kerkim te eksperiencave te reja . Ofroj shoqeri pa interes mosha e ciftit te mos koloj 45 vjec. Jam sportiv den dotato 35vjec inteligjent i pashem . Jo humdje kohe faleminderit...
Kontrolloni me shitësin
13/07/2020
KERKOJ VAJZE NE TIRANE
Jam nje 42 vjecar nga Tirana, qyetar, serioz korrekt dhe i plotesuar ne cdo aspekt, kerkoj te njoh nje vajze/zonje nga mosha 18 – 40 vjec me cfare do statusi ( single, fejuar , martuar) per te patur nje lidhje te bukur, per te qene miq, shoke ,te dashur, per te kaluar kohe te bukur bashke, per te be...
Tiranë 100.00 Euro €
13/07/2020
KERKOJ VAJZE / ZONJE NE TIRANE
Jam nje 42 vjecar nga Tirana, qyetar, serioz korrekt dhe i plotesuar ne cdo aspekt, kerkoj te njoh nje vajze/zonje nga mosha 18 – 40 vjec me cfare do statusi ( single, fejuar , martuar) per te patur nje lidhje te bukur, per te qene miq, shoke ,te dashur, per te kaluar kohe te bukur bashke, per te be...
Tiranë 100.00 Euro €
13/07/2020
Per cifte over 40
Jam mashkull 35 vjec potent kerkoj cifte per treshe ose ku ai shikon vtm shum sekret dhe hamshor femra do jet ne qender te vemendjes mundesisht te jen fier ose vlore flm ju mirpres....
Kontrolloni me shitësin
13/07/2020
KËRKOJ KAMARIER/E
Kërkoj kamarier/e . Pagesa është e disukutueshme. Bari ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Ju lutem për më shumë informacion dërgoni mesazh në WhatsApp në ketë numër : +3547610403
Tiranë falas
13/07/2020
Ndonje vajze per qef
Psh jam nje djale 29 vj.i martuar 1,73 i gjat bjond me sy bojqielli. Jetoj ne Itali dhe ne fillim te muajit tetor do vi ne shqiperi per dy jave. Doja te njihja nje vajze nga Tirana osé durres per qejf. Me shperblim 100 euro. [email protected]
Tiranë 100.00 Euro €
12/07/2020
Kerkoj vajze
Kerkoje vajze per sekrete te me shrkauj ne whatsapp jap shume te mire lekesh 0694229336 Shkruani sa me shpejt
Tiranë 200.00 Euro €
12/07/2020
Per njohje korrekte
Kerkoj nje vajze per njohje dhe lidhje sekrete. Jam i martuar dhe kerkoj lidhje te fsheht. Njoftimi eshte vetem per vajzat qe kerkojne mbeshtetje ekonomike te rregullt. Nuk me interesojne prostitutat apo seksi me pagese. Pranoj njohje dhe me ndonje vajze qe eshte e zhgenjyer nga lidhaj e saj apo mar...
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Tirane
Pershendeteje jam nje djale 35 vjece ezmere kerkoj nje goce ose ndo nje mami per me teper flasim tele wethsapp 0685143229
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Per mamit dhe vajzat
Jam djale 25 vjec per mamit dhe vajzat te me shkruajn ne nr 00 44 (0) 7366 448986
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Kerkoj 1 ose 2 shoqe per pushime
Jemi dy shoke, Mosha 28v kerkojm nje ose dy shoqe te jen te pastra Dhe te mira, per pushime nga jugu thjesht me na shoqeru. Shpenzimet jan nga ne . Me shkruani sms me qoni nr e wp ose viber dhe ju shkruajm ne e flasim dhe ikim.
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Per femra
Kerkoj goc ne vlore vetem sot per takim , qef etj normal kundrejt asaj cfare ajo deshiron
Kontrolloni me shitësin
Pershendetje vajza! 12/07/2020
Pershendetje vajza!
Jam toni 29 vjec. Aktualisht banoj ne tirane. Pres vajza per sex sot dhe neser. Dhuroj kenaqesi maksinale dhe jam shum i mir ne sex. Jua a premtoj. Ju pres goca.. me kontaktoni ne fb: brayan holto me banim ne rome ai jam un me shkruani aty flm. Edhe nese heni nga durresi vij me makinen time nhk e ka...
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Ofroj 100 per nje nat
Prsh, kerkoj femer me kalu nje nat bashk. Ska problem mosha vec tjet e mir. Ofroj 100 mije. Mosha ime 23. Instagram rigers_777 ose shkruni ktu.
Tiranë 100.00 Lek
12/07/2020
Jemi cift kerkojme te njihemi me nje cift per nje eksperience te bukur
Jemi cift kerkojme cift .te int te kontaktojne ne nr 0684210225.sms ose tel.jemi te rregullt dhe kerkojme nje cift te rregullt.
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Bej gojore Vlore
Jam pasiv 23 vj ne Vlore. Ju bej gojore cunave me k t madh dhe q qijn fort. Jam shume sekret. Hamshorat nga Vl tr me shkruajne ne insta pasivi.hot.alb
Vlorë Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
Kerkoj goce bisex
Hi... kerkoj nje goce bisex per treshe . Jemi nje cift super simpatik 28/38 (pjeshke dmth
Kontrolloni me shitësin
12/07/2020
kerkoj pasiv
Ckemi ! Kerkoj dike qe esht komplet pasiv, ndodhem pran zogut te zi dhe nqs ska vend shkojme ne hotel . Kerkoj te ket shum byth te medha dhe te jet i paster . Jam i shkathet shum .Mund te takohemi deri ne oren 4 te mengjesit pasi do iki nga tirana!!!! .Me shkruaj me emait [email protected]
Tiranë falas