Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter ,Dado

Të gjitha Individ Kompanitë
10/08/2019
Dado per zvicerr
Kerkojm babysitter per 1 djal 5 vjet.
500.00 Euro €
03/07/2019
Kujdesem per femi
Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem per femi dhe disa pun shpie ne Zvicer dhe Gjermani. tel 00389 77702314 viber whatts app
Shkup 600.00 Euro €
29/06/2019
Kerkojm kujdestare
Kerkojm kujdestare per 2 vajzat tona 6 dhe 4 vjeqe, perparsi Kan zonjushat, zonjat nga mosha 30 deri 40 vjeqe. Perveq kesaj ajo duhet te kujdeset edhe per mirbajtje te banesa, paga mujore 600 frangga.
Zvicer 600.00 Euro €
22/06/2019
Kerkojme kujdestare per nje femi ne Francei
Kerkojme kujdestare per nje femi ne France. Per cdo inf munde te n'a kontaktoni ne nr 00 33 7 58 53 11 59
600.00 Euro €
06/06/2019
Kerkojm urgjentisht nje Kujdestare
Kerkojm urgjentisht nje kujdestare per 3 femi te moshes 13,10 dhe 7 si dhe punt e shtepis pagesa 600 franga ne muaj plus rruga. Kujdestarja te jet nga maqedonia ose lugina. 0762029082
Zvicer Kontrolloni me shitësin
02/06/2019
Kerkojm Dado
Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per femijet tan binjake te moshes 2 vjeq. Dado duhet te ket eksperienc me femijet te jet higjenike e paster dhe e moralshme mos te ket Problem ti Boje Edhe punet e shtepis ti doje femijet mos te ket presion nga jasht . Per Ma shum Info na Kontaktoni ne numrin 00...
Gjermani 600.00 Euro €
02/06/2019
Kerkojm Dado
Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per femijet tan binjake te moshes 2 vjeq. Dado duhet te ket eksperienc me femijet te jet higjenike e paster dhe e moralshme mos te ket Problem ti Boje Edhe punet e shtepis ti doje femijet mos te ket presion nga jasht . Per Ma shum Info na Kontaktoni ne numrin 00...
Gjermani 600.00 Euro €
02/06/2019
Kerkojm urgjentisht Kujdestare per femi
Kerkojm urgjentisht Kujdestare nga Maqedonia ose Presheva per 3 femit te moshes 12,9,6 vjec si dhe punt e shpis ne kanton ciryh te zvicres pagesa 600 franga plus rruga. Te interesuarat le te lajmrohen ne kete numer 0041762029082
Kontrolloni me shitësin
06/05/2019
Babysitter
Jam nje vajz 22 vjece. Jam e martuar. Kam mbaruar studimet e larta per edukatore. Kam 3 vite eksperience me femijet ne kopshte. Jam shum e dashur me femijet dhe serioze ne pun. Gjithashtu bashk me bashkeshortin jemi mesuar kercimi per femije dhe te rritur. Dua te punoj si babysitter ne Gjermani.
Elbasan 600.00 Euro €
06/05/2019
Babysitter
Jam nje vajz 22 vjece kam mbaruar studimet e larta per edukatore. Gjithashtu kam 3 vite eksperience me femije. Jam e dashur me femijet dhe serioze ne pune. Nese ju interesoj lajmeroni ne nr +355696355971 ne Viber ose whats upp.
Elbasan 600.00 Euro €
02/05/2019
Kerkojm dado Urgjent
Pershendetje kerkojm dado Urgjent per vajzat Tana binjake te moshes 2 vjeqare . Dado duhet ti doje femijet te jet te paster higjenike e moralshme e sjellshme . Per Ma shum Info na shkruan ne viber apo WhatsApp ne Nummer 004917623111865
Gjermani 600.00 Euro €
19/04/2019
Jam kujdestare per femije
Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije Jam vet prind dhe Kam eksperienc me femijet. Me kontaktoni ne viber/wp +33692913746
Prishtine 600.00 Euro €
17/04/2019
Kerkoj dado
Kerkoj dado per 2 femije, ne zvicer Kanton Bern Mosha: 40 a mashum Me experience Pagesa per 3 muaj 1500 CHF. + banimi ne Familie Puna: kujdesjen e thmive, punt te shpija Dado i ka 2 dit te lira ne jave
Te gjitha qytetet 500.00 Euro €
14/04/2019
Kerkojm urgjent Dado
Pershendetje Kerkojm urgjent Dado per vajzat ta binjake te moshes 2 vjet PE!a shum info shkruani nviber APO whatsapp ne Nummer +4917677590443
500.00 Euro €
13/04/2019
kujdestare per femije
Jam e interesuar per kujdestare per femije te moshes 3 vjec e lart. kam eksperienc ne kete fushe mese 10 vjet. kam punuar si ne belgjike, zvicer dhe gjermani. jam 46 vjece dhe jam nje grua serioze dhe korrekte. per me shume mund te me kontaktoni ne adresen time te e-mail.
Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Kujdestare ne Zvicerr Solothurn
Kerkojme nje kujdestare per vjzen ton. Preferohet mosha 30-50 vjece. Te kete eksperienca te meparshme me femijet, te jete e dashur dhe e ndjeshme ndaj nevojave qe kane femijet. Mundsisht me vullnet per pun te shpis. Presim vetem lajmerime serioze, vetem nga persona qe vertete jane te interesuar. Ofr...
Kontrolloni me shitësin
25/03/2019
Pune kujdestare
Pershendetje jam 29 vjece dhe kerkoj pune babysitter kam 3 vjet eksperience pune, ose dhe pune te tjera, puna te jete ne nje nga vendet e unionit europian per me shume info kontaktoni ne WhatsApp ne nr 00355682245718
Fier falas
23/03/2019
Kujdestare per ne Zvicer
Kerkojme nje kujdestare per dy femijet tane. Preferohet mosha 25-40 vjece. Te kete eksperienca te meparshme me femijet, te jete e dashur dhe e ndjeshme ndaj nevojave qe kane femijet. Presim vetem lajmerime serioze, vetem nga persona qe vertete jane te interesuar. Ju lutemi te lajmeroheni ne wapp&...
Zvicer falas
17/03/2019
Kujdestare per ne Zvicer
Kerkojm nje kujdestare per dy femijet tane ne Zvicer. Preferohet me eksperienca te meparshme pune me femijet. Te jete e dashur dhe e kujdesshme me femijet tane. Preferohet mosha 25-40 vjece. Per me shume na kontaktoni ne wapp&viber:+41764099789
Zvicer falas
14/03/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj Babysitter per 1 femij si dhe punet e shtepis per me shume kontaktoni ne kete numer +41793519170
Zvicer falas
11/03/2019
babysiter
Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino.Kam eksperience me femijet prej 2vitesh. Nuk e pi duhanin. Mund te ndihmoj dhe ne punet e shtepis.Nisja pas 1Prillit. Kujdesi per 3femi max. Fundja e lire paga 700fr
Tiranë falas
01/03/2019
Kerkoj te punesojme si babyssiter
Pershendetje jam nje zonje 30 vjece nga tirana kam eksperienc si babyssiter per 3 vite jam e gatshme te mbaj femij dhe te per punet e shtepis .. familjet qe deshirojne UN jam e gatshme menjeher te vij .. ju falenderoj
Tiranë falas
23/02/2019
Kerkoj pune babysiter
Pershendetje! Kerkoj pune si babysiter ne Ch, Nisja pas dates 1Prille.Ofroj kujdes masksimal persa u perket femijeve, pergatitje e ushqimit si dhe argetimim e tyre.Kam eksperince me femijet prej 3vitesh. Kerkoj nje familje serioze. Kushtet e punes: 1.Fundjava e lire 2. Paga650-700fr Kush ka interes ...
Tiranë falas
18/02/2019
Zvicer falas