Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Babysitter ,Dado

Të gjitha Individ Kompanitë
Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar 05/08/2020
Mundesojme Babysitter, Kujdestare per te Moshuar
Agjensi Ndermjetesimi Babysitter-Kujdestare per te Moshuar Shqiperi, Gjermani, Zvicer, Itali. mundesojme: -Babysitter -Kujdestare per te Moshuar -Punonjese Shtepie Cdo kerkese pasi shtyrtohet prezantohet me dosjen e kandidatit te pershtatshem. Nr Kontakti:+355 692099900 e mail: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/06/2020
Kerkojm Dado
Prsh kerkojm Nje Dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqe dhe punte e shtepis .dado duhet te ket eksperinc me Femijet te jet e dashur me femijet e moralshme . Perparsi kan dado qe kan kryer spaku kursin per Babysitter Juli lutem Ato qe nuk Jan kujdes asnjehere per femijet mos te lajmrohen .dad...
Gjermani 700.00 Euro €
24/05/2020
Kerkoj urgente babysitter
Urgjent kerkoj nje Babysitter per di femijet ne Zürich te Zvicres. Per me teper me kontaktoni nepermejt e-mailit. Perparesi kane ato qe kane eksperienc te punojn me femije.
Kontrolloni me shitësin
10/05/2020
Dado ne Zvicer
Pershendetje Kerkoj nje Dado per dy femije e cila gjendet ne zvicer dhe do te ri me gjat se 3 muaj... nevoitet nga fundi mait 2020... te interesuarat mund te me lajrmohen ne email: [email protected] me numer telefoni. ju mirpres
Zvicer Kontrolloni me shitësin
03/05/2020
Babysitter
Kerkoj babysitter per djalin 17 muajsh Orari hene-shtune 08:00-18:00 Eshte kusht qe zonja te kete eksperienc te gjate me femijet.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
06/03/2020
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie.
Kerkoj te punesohem si kujdestare femijesh/punetore shtepie jashte shqiperie. Kam esperienza me femijet..kam punuar 2 vite ne mesimdhenie. Kam studiuar psikologji...Kam aftesi te mira kokunikuese .
Zvicer 1000.00 Dollar US$
01/03/2020
Kerkoj te punoj si babysitter
Jam 26 vjece, Kam cilesi te lart ne pune fjalore te paster dhe edukat te mirefillte, gje e cila eshte primare . Me pelqen te jem me femijet dhe ti mesoj atyre gjera te reja. Kam eksperienca qe ne moshen 18 vjece. Jam njeri i qete dhe e qeshur. Kam njohuri shendetsore dhe njohuri shume te mire te gju...
Gjermani 700.00 Euro €
Oferte Punesimi 17/01/2020
Oferte Punesimi
Oferte Punesimi - Sezonal : Jemi te Interesuar per pranimin e te rinjeve - Vajzave dhe Djemve te interesuar per punesim sezonal si : Valletar dhe Show Tupane , gjate sezonit 2020 - Korrik dhe Gusht. Te drejt aplikimi kane : - Djem dhe Vajza nga gjitha Trevat Shqiptare : Kosove Maqedoni dhe Shqiperi ...
Ferizaj 20.00 Euro €
11/01/2020
Babysitter
Kerkojm Babysitter urgjentisht ne zh. Mundeni te lajmroni +41799337504
Kontrolloni me shitësin
02/01/2020
Kerkoj Pune
Jam nje vajze 22 vjece nga Tirana.Kam mbaruar shkollen e larte per infermieri.Jam e interesuar per pune babysitter sepse i dua shume femijet.Per oraret nuk ka problem.Kush eshte e/i interesuar te me kontaktoje.
Tiranë 600.00 Euro €
05/12/2019
Babysitter per femijë ... ...........
Pershendetje .. Jam 23 vjece banoj ne shkoder.jam e Interesuar Pune babysitter... Flas gjuhen frengjisht dhe anglisht... Kam eksperienc Pune... Mundesisht te jet afer frances sepse flas Mir frengjisht... Edhe pagesa te jet e arsyeshme.. +33617201093 whatsapp...
France 700.00 Euro €
28/11/2019
Kerkojm urgjent Dado
Pershendetje kerkojm urgjent Dado per vajzat tana binjake te moshes 2vjet e gjys .dado duhet te ket eksperienc me femijet te jet e paster higjenike ti doje femijet te ket mendjen tek puna te jet e moralshme.nuj duhet te ket problem as ouney e shtepis .per ma shum info shkruani ne viber apo whatsapp ...
Gjermani 700.00 Euro €
07/11/2019
Kerkoj kujdestare per ne Zvicer
Kerkoj te punesoj dado ne zvicer per 3 muaj dhe me mundesi rikthimi 3 muaj disa here. Data e fillimit te punes eshte 1 dhjetori. Dadoja do te banoj ne shtepi me ne me dhome dhe banjo me vete. Ushqimi dhe biletat e avionit pagohen nga ne. Detyrat: - perkujdesje per nje femije 1 vjec gjate gjithe dite...
1000.00 Dollar US$
16/10/2019
Babysitter,Dado
Deshiroj te kujdesem per femije Nese deshironi me kontaktoni ne numrin 0692670029
Elbasan falas
30/09/2019
Per femijen
Kerkoj te punesohem ne nje familje te mire si dado ,ose kujdestate shtepie,kam punuar me pare,po le adeesen time nese dikush do te [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/09/2019
kerkojm kujdestare/babysitter/dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej fillim te Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me kontaktoni ne emil [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
10/09/2019
kerkohet dado urgjent
prsh kerkojm dado per djalin 1.5vjet ne luzern paga 600chf rruga akomodimi nga ne dado ka dhomen e vet numer kontakti whatsapp viber +41798850019
600.00 Euro €
10/09/2019
kerkohet dado luzern
prsh jemi nje familje prej 3 anetaresh ne luzern na vyn nji dado per djalin 1.5 vjet i ka nisja sa me shprejt ne 14-15 shtator esht afati fundit paga 600chf eeuga akomodimi ne shtepine ton ..dhome personale per dadon . numer kontakti whatsapp /viber +41798850019
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Babysitter
Kerkohet dado per nje bebe 8muajshe.orari e hene- e premte 7:30-17:00 Mosha 45-55 vjec,e dashur, e pergjegjshme dhe e sinqerte ne mardheniet e punes .Perben avantazh puna e meparshme ne cerdhe /kopesht.Pagesa eshte e negociueshme ne varesi te kushteve te punes dhe angazhimit. Shperndaje
Tiranë 25.00 Lek
30/08/2019
Kerkojm dado urgjent
Pershendetje kerkojm dado urgjent ne i kemi dy vajza binjake te moshes 2 vjet e gjys .fillimi i punes esht menjehere . Dado duhet te ket eksperinc me femijet te jete e paster e sinqert e te ket durim me femijet higjenike e moralshme dhe ti doje femijet .Ju lutem ato qe nuk jon kujdes per femijet mos...
Gjermani 700.00 Euro €
24/08/2019
kerkojm dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj dhe gjithashtu te mirmbaj shtepin paster. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
10/08/2019
Dado per zvicerr
Kerkojm babysitter per 1 djal 5 vjet.
500.00 Euro €
03/07/2019
Kujdesem per femi
Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem per femi dhe disa pun shpie ne Zvicer dhe Gjermani. tel 00389 77702314 viber whatts app
Shkup 600.00 Euro €
29/06/2019
Kerkojm kujdestare
Kerkojm kujdestare per 2 vajzat tona 6 dhe 4 vjeqe, perparsi Kan zonjushat, zonjat nga mosha 30 deri 40 vjeqe. Perveq kesaj ajo duhet te kujdeset edhe per mirbajtje te banesa, paga mujore 600 frangga.
Zvicer 600.00 Euro €